безкоштовний файл-менеджер для кпк

| архів, кишеньковий пк

(опубліковано на форумі tupoleva.net)

я все частіше помічаю, що в мережі повно дуже хороших фріварних програм. поштар qmail -- лише одна з них, а ось нещодавно знайшов файл-менеджер, який замінив в мене resco file explorer!

ага, я теж не вірив, що в природі може бути щось краще за resco для повсякденного колупання в файлах. довгенько користувався file explorer і звик до нього, як до рідного. аж якось надибав такий собі gsfinder+ -- і перейшов на нього. чомуі та тому що майже (про деталі -- трошки нижче) нічим не поступається resco file explorer, і до того ж безкоштовний! все-таки десь всередині жевріє якесь задоволення від того, що не доводиться красти програму =)

ну, а недоліки, як на мене, мінімальні: а) немає пункту в контекстному меню, що дозволяв би двома кліками відправляти файл на інший bluetooth-пристрій (в resco -- єсть), і б) незручно (як на мере) розташовано кнопку з переліком улюблених папок (в тулбарі, який я завжди відключаю). є й інші відмінності від resco, але решти я не помічаю, бо не користуюсь якимись функціями (наприклад, не ходжу по реєстру з файл-менеджера тощо).

з назви видно, що програму (першу версію) писав той самий програміст, що й gsplayer. власне, забрати програмку можна з сайту pocket pc freewares, ось тут: gsfinder+ 1.04