безкоштовний "вбивця" resco photo viewer

| архів, фотографія, кишеньковий пк

(опубліковано на форумі tupoleva.net)

схоже, ще один небезплатний програмний продукт йде на пенсію, гризти сухарі з пацюками! знайшов в мережі фріварну софтину для перегляду зображень на кпк, яка в мене легко замінила відомий resco photo viewer -- xnview. вміє все, що може робити resco, і навіть більше. недоліки -- ну, не настільки відполірований інтерфейс (хоча серйозних зауважень немає -- просто, можливо, трохи не той лоск) і малесенький глючок, якого 90% користувачів навіть не помітять!

зате є переваги над resco! для мене важливими виявились дві: xnview має більше режимів перегляду файлів/зображень, а також вміє зберігати скріншоти в форматі gif (для своїх скріншотів поки що кращого формату не знайшов).

веб-сайт проекту: www.xnview.com

p.s. глюк xnview (v1.31) стосується якраз відображення картинок gif: помітив, що якщо файл має розмір екрану (320х240), у xnview виникають проблеми із скролінгом і взагалі відображенням таких файлів! в усіх інших випадках -- працює нормально... дива якісь. написав про це програмістам, можливо розберуться з виходом нової підверсії. все одно збираюся весь пакет resco відправити на пенсію!