pocket ufo!

| архів, ігри, кишеньковий пк

(опубліковано на форумі tupoleva.net)

в колекції ігр для кпк з'явився pocket ufo --- переписаний з нуля старий добрий перший ufo: графіка старої гри під dos, новий оригінальний інтерфейс і старий, улюблений геймплей. хіт сезону. щоправда, поки що бета, з суворими вимогами до пам'яті, і трохи "протікає". для маньяків з надшвидкими кпк є інший варіант --- перший і другий ufo можна запустити під емулятором pocketdos.

пару слів про рімейк легендарної, без перебільшення, гри -- ufo: enemy unknown (ака x-com 1). переписана групою ентузіастів з волгограду, smk software, версія для кпк називається pocket ufo. насправді готова гра буде, наскільки я зрозумів, комерційним продуктом, але поки що бета-версії викладаються на сайті команди для вільного тестування. доступна на сайті версія 1.21 -- вже досить іграбельна (хоча не без багів), навесні має з'явитися наступна бета, 1.24.

p.s. за якість скріншотів вибачайте: взяв з офіц. сайту, там вони в форматі jpg, що не могло не сказатися на якості при конвертуванні в gif. гра виглядає дещо яскравіше (ностальгуючих маньяків порадує те, що більша частина графіки перейшла із старого доброго ufo!