а от іще калькулятор!

| архів, кишеньковий пк

(опубліковано на форумі tupoleva.net)
breakneck:
огромнейшее тебе спасибо за информацию о smath!!! вот уж не думал, что аналог mathcad на кпк появится! эта программа, думаю, очень мне в учёбе поможет :-)
та чого вже там -- думаю, чим більше народу протестують цю програму в поточній версії, тим скоріше з'явиться наступна, а кожний наступний реліз безкоштовної програми -- це ж свято для нас, чи не так?

тільки не сприймай цю софтину як повноцінний mathcad для кпк (по скріншотах можна подумати так) -- скоріше це міні-mathcad, багатенько з базових можливостей там ще не реалізовано. але вже навіть в такій формі програма може бути дуже корисною.

ну, і пара скріншотів безкоштовного калькулятора calc98. шукав довго, і в решті решт з усіх калькуляторів (у тому числі й платних) зупинився на цьому, тому що, попри величезну кількість функцій, ним все-таки можна користуватись без стилуса (великі кнопки), плюс інтерфейс достатньо аскетичний, що мені дуже до вподоби.

вміє цей калькулятор достатньо для того, щоб мені не було соромно його рекламувати: окрім арифметики -- основні математичні, наукові й інженерні функції, робота з статистичними данними та матрицями, конвертування чисел між системами числення (навіть в римську та з довільною базою!), конвертування фізичних величин... все і не знадобиться в одному житті =)

посилання: