notepad для кпк

| архів, кишеньковий пк

(опубліковано на форумі tupoleva.net)

новенькі кпк з ос windows mobile комплектуються кількома програмами, що разом можна умовно назвати pocket office, одна з них -- щось подібне на текстовий редактор, ms pocket word. з програмами від ms завжди одна й та сама проблема: виробник настільки сильно прагне "объять необъятное", що частенько його продукти виростають в гіперфункціональних монстрів, якими важко і не потрібно користуватися в повсякденному житті... з pocket word практично те саме, але із одною поправкою: це явно не один з основних джерел прибутку для ms, тому програма ще не встигла обрости всім, що необхідно для справжнього текстового процессора на долоні, але в той же час це вже не простий редактор, яким можна нашвидкоруч відкрити і поправити текстовий або конфігураційний файл...

отож, довелось знайти більш зручну програму -- безкоштовний pocket notepad від tillanosoft, що являє собою практично точний аналог notepad для настільного windows. для тих, хто ще не певен в необхідності такої простої програмки, ось головні переваги:
= відкривається моментально
= автоматично відкриває файл, який був відкритим, коли програма закривалась
= нормально працює з кириличним текстом (на відміну від інших подібних програм)
= нормальне звичне меню file, а не загадка природи як в pocket word
= підтримує заміну діалогу відкривання/закривання файлів на нормальні, а не просто плоский перелік каталогів у стилі windows mobile.

як завжди, викачуємо без проблем з pocketpcfreewares.com: