скандал довкола "яблучних цін"

| телефон, кумедне, ринок

5 вересня apple анонсувала значне зниження ціни на розрекламований iphone: 8-гігабайтна версія телефону "впала" в ціні від $599 до $399 --- тобто більше як на 30% (без урахування вартості контракту з оператором мобільного зв'язку).

подія серйозна --- не треба бути ринковим аналітиком, щоби побачити, що такий крок як мінімум викличе обурення покупців, а може й призвести до скандалу. 6 вересня я навіть відписав своїм колегам по групі маркетингу в datalux щось таке:
Какой сильный маркетинговый ход: «Apple снижает цену iPhone на $200…» Железка стоила 600 баксов — теперь триста. На месте тех нещастных, кто уже успел купить этот телефон — я бы смертельно оскорбился. Телефон в продаже всего несколько месяцев (уж точно меньше полугода). Думаю, этот шаг еще вызовет реакцию аудитории — все-таки нельзя настолько цинично говорить покупателю «Ты идиот»…
і що б ви думали? проходить місяць, і до нас доходять новини про перші зворушення у відповідь на такий хід apple: кореспондент.net публікує ось таку новину:
Американка Донмей Лі подала в суд на компанію Apple через те, що вона знизила ціни на комунікатор іPhone, повідомляє Assocіated Press. І тепер незадоволена американка за цінову дискримінацію з боку одного з найбільших виробників електроніки вимагає один мільйон доларів.
чекаємо розвитку подій?