мінікомп'ютери --- дайте два!

| комп'ютери, linux, товари

люди звикли до настільних пк в форматі mini-tower. чуючи слово комп'ютер (не ноутбук), абсолютна більшість споживачів одразу ж уявляють собі досить велику коробку, яку зазвичай ставлять на підлогу. окрім розмірів, це чудовисько зазвичай вражає шумом, який створюють жорсткий диск та щонайменше два вентилятори всередині (а іноді чотири). жах!

знову-таки --- звичка! для нас це нормально.

та невже ж сучасні технології не дозволяють поламати цей стереотип? невже не можна створювати персональні комп'ютери, які поміщалися б у долоні, вміли практично все, що необхідно пересічному користувачеві, були практично безшумними, виглядали привабливо, а не як пришельці з минулого століття, і при цьому коштували в два-три рази дешевше за ноутбук?


сучасні технології дозволяють ще й не таке. питання в тім, коли ж моделі, подібні до mini koobox (див. ілюстрацію), з'являться в україні? на більш цивілізованих ринках таких пропозицій вже досить багато.

ще трохи про mini koobox, щоби стало зрозуміло, що це не 8-бітна ігрова приставка, а цілком пристойна робоча машинка, яку зовсім не соромно поставити на стіл:
  • процесор intel celeronm 370, 1.5 ггц
  • пам'ять 256 мб (ddr2)
  • жорсткий диск 40 гб (5400 об./хв.)
  • оптичний дисковод combo dvd/cd-rw
  • роз'єми: 2 x usb 2.0, 1 x ieee 1394 (firewire), аудіо вихід/вхід, мережевий порт, 1 x s-video та відео-вихід dvi
от така машинка за $400. як на мене --- могло бути і трохи дешевше, красна ціна --- 200 у.о., і пам'яті ще 256 мб додати, і от тоді --- дайте два!