заміна стандартного меню для windows mobile

| windows, кишеньковий пк

днями замінив gspocketmagic в кишеньковому пк на quickmenu -- це нова програма на заміну стандартного головного меню windows mobile. щойно з'явилася на pocketpcfreeware --- викачав і спробував... рулить!

переваги quickmenu порівняно зі smallmenu та gspocketmagic:
  • активні програми можна закривати через меню хрестиками (як у smallmenu) -- а не через окреме під-меню, як у gspocketmagic;
  • меню програм можна організувати в другому рівні (як в gspocketmagic), а можна винести на перший рівень (як в smallmenu);
  • коли в меню додаються нові програми, воно оновлюється миттєво, без перезавантаження quickmenu;
  • є можливість впорядковувати меню першого рівня, змінюючи порядок пунктів та розділових ліній;
  • меню може бути простим "білим", або з фоновим малюнком --- малюнок з теми або заданий вручну;
  • в сервісному підменю з'явилися пункти для керування поворотом екрану, вибором активної екранної клавіатури, станом bluetooth (увімкнено/вимкнено);
  • вбудований акуратний індикатор заряду батареї, об'єму пам'яті тощо.інсталяція
отже, як встановити і налаштувати? все досить просто. найперше, викачуємо програму (архів у форматі .rar) з сайту quickmenu, з архіву видобуваємо власне інсталятор (файл .cab) і пересилаємо (через кабель, кардрідер та карту пам'яті або bluetooth) на кпк, зберігаємо там, наприклад, в папці \my documents.

увага! єсть версія лише для кпк з системою windows mobile 5/6 -- немає для windows 2003 і старших.
якщо на кпк встановлено іншу заміну стандартного меню -- закриваємо цю програму, і виключаємо з автозавантаження: наприклад, для gspocketmagic -- прибираємо файл gspocketmagic.lnk (чи подібний) з папки \windows\start up на кпк.

далі запускаємо інсталятор (.cab) -- програма встановиться. файловим менеджером на кпк відкриваємо папку \program files\quickmenu, і запускаємо файл quickmenu.exe -- відкриється нове меню. скоріше за все, воно ще виглядатиме не так, як хотілося б, тому одразу відкриваємо пункт quickmenu > option... і налаштовуємо зовнішній вигляд та поведінку. одразу на першій сторінці віконця налаштувань ставимо галочку auto start when system start -- тоді quickmenu замінятиме стандартне меню windows mobile щоразу після перезавантаження кпк.

таким меню дуже зручно користуватися без стилуса, клавіатурою. для цього достатньо створити в папці \windows\start menu\programs лінк на файл quickmenu.exe, а тоді відкрити пункт меню setting > personal > buttons, і налаштувати будь-яку кнопку кпк на запуск quickmenu: тепер натискання цієї кнопки відкриватиме/закриватиме нове меню.

все. чудова програма -- і безкоштовна. дякуємо китайцям.

посилання:
= сторінка програми на pocketpcfreewares (англ.)
= офіційна сторінка програми (кит.)
= прямий лінк на англ. версію програми