третій тиждень за кермом

| автомобіль

з 9-го січня пройшло вже... 16 днів. отже, я вже третій тиждень за кермом. перший "переляк" вже минувся -- навіть за такий короткий термін вже прийшов якийсь мінімально необхідний досвід, щоби я почувався більш-менш впевнено на дорозі.
думаю, в ідеалі водіям-початківцям треба видавати одноразові пластикові автомобілі й випускати на спеціальні дороги для початківців. на рік -- нехай там катаються
отже, тут поправка: через кілька тижнів когось із тих початківців вже цілком можна випускати в місто =) маю навіть таке спостереження: досвічені водії набагато частіше схильні порушувати правила дорожнього руху. щоправда, самі вони, мабуть, вважають, що це можна вибачити, бо на відміну від початківців, котрі порушують, навіть не знаючи цього -- "аси" порушують свідомо, і головним чином ті правила, які видаються їм "не дуже важливими": проїхати світлофор на жовте світло, поворнути з другого, а часто і з третього ряду, "забути" поблимати поворотом при перешикуванні зі смуги в смугу, поігнорувати знаки напрямку руху в смузі... частенько це сприймається як цілком нормальна "доросла" поведінка за кермом.

звісно, далеко не всі досвічені водії так катаються... але все-таки за моїми спостереженнями початківці частіше намагаються їздити правильно. бо страшно =)