соціальні болотця

| інтернет, люди, ностальгія

отримав у поштову скриньку (електронну, звісно) трохи дивного листа... зміст наче має сенс, але я цього листа точно не чекав, і на подібну розсилку не підписувався. одним словом, спам.

проте видаляти не поспішив -- вчитався. в результаті виявилося, що це запрошення відвідати сайт української соціальної мережі connect.
коментар. хто не знає, що таке соціальні мережі -- прошу читати вікіпедію. хто знає, що таке соціальні мережі, але не знає, що в першу чергу це термін соціології, а лише згодом різновид веб-сайтів -- також прошу розвивати свою ерудицію.
привід для спаму -- сайт connect "заговорив" українською. це добре. але... подивився сайт. та сама історія, що й з усілякими там однокласниками.ру, в контакте тощо (див. перелік інших) -- перш ніж хоч щось подивитися на сайті, треба зареєструватися. що тут скажеш? інтернет -- дивна штука, з якою так швидко звикаєш до нового визначення слова "безкоштовно"... що з'явилася дуже велика відмінність між словами "безкоштовно" і "вільно".

так от... перегляд інформації про однокласників лише після реєстрації на сайті -- це "безкоштовно", але не "вільно". а я вже, мабуть, розбалуваний всілякими вільними сервісами: пошук, новини, перегляд форумів тощо. необхідність реєструватися на сайті, на який я зайшов лише подивитися -- мене дратує.

тому... маленька така крапочка: я не зареєстрований на однокласниках, в контакте, connect тощо... і не реєструватимусь. єдина подібна мережа, де я зареєстрований -- linkedin.com (англомовний сайт): так історично склалося, і так воно й залишиться в найближчому майбутньому.

а усім однокласникам... привіти, зазирайте в блог!