секрет магічного квадрата

| інтернет, кумедне

знайома прислала лінк на "магічний квадрат"... мабуть, якраз сьогодні це тема дня в icq. не поспішайте відкривати -- для початку достатньо поглянути на скріншот тієї веб-сторінки і почитати там умови.

отже, відкрив, подивився... суть: магічний квадрат наче відгадує загадане мною число. гхм, все гараз, але в чім прикол, або where is the catch, як кажуть американці?

вистачило пари хвилин.

звісно ж, ніхто нічого не вгадує, а фокус насправді примітивний. яке б двозначне число ми не загадали, якщо відняти від нього суму цифр, отримаємо лишень одне з дев'яти чисел у всій тій таблиці. всі ці дев'ять чисел розташовані на діагоналі від 9 до 90, причому 90 не випадає ніяк.

а тепер придивімося уважно до таблиці: всі ці "магічні" числа незмінно позначені одним символом. перезавантажуємо сторінку (ctrl+f5) -- символ інший, але знову один і той самий для усіх дев'яти ключових чисел по діагоналі.

а от кількість рекламних подач від begun'а під цією сторінкою достойна уваги. значить, автор сторінки, вочевидь, отримає якусь премію у вигляді комісійних від текстової реклами за вміле використання людської простоти.

висновок? декілька:
  • люди! друзі! перестаньте, врешті-решт, розсилати аською всякий спам!
  • чудеса у світі бувають -- але зовсім не такої природи; кожен схід сонця, кожен поцілунок -- це чудо...
...а в icq пришлють хіба що черговий розвод.