смерть на похоронах

| огляд, кіно

подивилися ми з милою кінокомедію "смерть на похоронах" -- за порадою подруги, котра дала хороший відгук як про справді смішну комедію.

рейтинг imdb -- 7.3/10 (добре). коментар у російському постері до фільму: 82% глядачів сміялися до сліз.
невеличка інтерлюдія. люблю інтернет. якби не торент -- довелося б, за бажання подивитися кіно, іхати до кінотеатру, додати свої гроші до статистики "найбільші касові збори...", терпіти регіт та попкорн у залі... щоби після всього -- вийти розчарованим. торенти рулять!
отже, кіно... фільм непоганий -- ми з милою навіть двічі чи тричі посміхнулися. принаймні стриманий, хоча й місцями занадто екстравагантний англійський гумор не залишає такого огидного післясмаку, як більшість голівудських комедій. але якщо ви більш-менш знайомі з тим, що англійці називають словом "гумор", то зрозумієте, що "сміятися до сліз" -- це не про англійське кіно: самі сюжетні ситуації по-своєрідному кумедні, але не відверто смішні, вони можуть викликати хіба стриману посмішку. ситуацію могла б виправити дотепна, віртуозна гра акторів -- але ні, цього я не помітив.

зізнаюся, зіпсований витонченим гумором братів коенів у "великому лебовському" -- фільмі, який я вважаю взірцем справжньої кінокомедії. от де довершеність вибудови комедійної ситуації, от де майстерна -- геніальна! -- гра акторів, що створює абсолютно неповторну атмосферу. 8,2/10 на imdb. якщо з цією оцінкою порівнювать "смерть на похоронах" -- я особисто дам хіба що 5.0/10.

суб'єктивний рейтинг: 2/5

p.s. не знаю, що курнули ті 82% глядачів; певно, прийняли "валіум"? подивіться самі й переконайтеся.