годинники для диваків

| кумедне, товари

колись -- взимку? -- я писав про такий собі оригінальний годинник lexon e8, що показує час без стрілок та циферблата. маю нагоду продовжити тему: у блогах "домашнього пк" зустрів допис про схожий гаджет: симпатичний хронометр rogue.

спробуйте-но звикнути до того, як цей прилад показує час (на присвяченій йому веб-сторінці навіть наводяться пояснення, англійською). великий розрив у внутрішньому колі з сегментів показує поточну годину, на зображенні -- перша. тоненька дуга зліва вказує, що це перша до полудня -- якби дуга була справа, то було б по полудню. найтовще коло з сегментів -- хвилини, розрив справа показує приблизно 15-20 хвилин. отже, 01:15.

дещо дивно виглядає на зображеннях корпус -- так, наче він з дешевого пластика... якщо справді так -- то ціна $155 дещо завищена, як на мене.цікаво, що виробник rogue -- японська компанія tokyoflash, -- спеціалізується на таких от нестандартних хронометрах для диваків. перегляньте каталог продуктів: справді цікавих взірців небагато, але подивитися є на що.