українська блогосфера хвора?

щодня я читаю блоги українською мовою. можна сказати, що я їх колекціоную: онде у лівій колонці є розділ мої сусіди, там я собі збираю посилання на онлайнові щоденники, котрі мені цікаво переглядати.

час від часу я щось нове у той перелік додаю -- коли натрапляю на щось цікаве. іноді видаляю -- коли втрачаю інтерес, або блог перестає оновлюватися, або ж автор вдається до жорсткої модерації коментарів. переважно тут зібрано блоги українською мовою -- те, що у вузьких колах називається респектабельним словосполученням українська блогосфера.


так от. всередині української блогосфери єсть така ціла спільнота блогерів (по-моєму, її осереддя), які активно пишуть про... блогерство. звісно, це ховається за різними фразами про тенденції web 2.0, оптимізацію для пошукових сайтів, збирання лояльних аудиторій, переваги й недоліки різних блогових двигунців, правильний вибір рекламних сервісів тощо. проте по суті все зводиться у фіналі до заробітку на персональних блогах.

то що -- українська блогосфера хвора?

та ні. думаю, що українська блогосфера просто інфантильна. навіть не молода, а саме інфантильна. але це мине з часом. можливо -- сподіваюся! -- хтось із тих завзятих блогерів таки доросте до розмови про онлайнову журналістику в широкому сенсі, і зробить це своєю професією? бажаю удачі.

p.s. в українській статті вікіпедії про журналістику немає згадки про онлайн-, або інтернет-журналістику, а в російській та англійській -- єсть.

p.p.s. наразі найлояльніший читач мого щоденника -- я сам. і знаєте що? мене це цілком влаштовує =)