27 весільних суконь

знову про кіно. ризикуючи викликати незадоволене бурчання прекрасної половини та звинувачення у сексизмі, стверджую, що існує -- таки існує! -- такий жанр: жіночий розважальний фільм.

складники рецепту? ну, майже все те саме, як у жіночому романі: красуня-героїня, потвора-подружка, майже-красуня-антигероїня, кілька чоловіків різного гатунку, з яких треба щось вибрати, щоби у фіналі було весілля і фантастична весільна сукня.

стривайте, якось дуже шаблонно виходить?! але ж кінопрокат -- все-таки не книжкова полиця, тут абсолютно тотожних продуктів не повинно бути =) отже, будемо оригінальними: замість одного весілля -- двадцять вісім! відповідно має бути двадцять вісім весільних суконь: двадцять сім у шафі, і одна для фіналу.

все! коктейль готовий, жіноча аудиторія буде в захваті =)


неважко здогадатися, про який фільм мовиться: 27 суконь. ще простіше зрозуміти, наскільки мені сподобалося це кіно =/ одверто здивований рейтингом imdb -- 6,2/10. як на мене, єдиний плюс цієї стрічки -- український дубляж, який, хоч і не вражає якістю, але слухати можна.
резюме. шаблонна жіноча комедія для дівчаток-підлітків.
персональний рейтинг: 2/5

примітки на полях. я б переклав назву фільму "27 весільних суконь"... наче все те саме, але якось святково, і укранською звучить мелодійніше =) центральний персонаж фільму, героїня мені не сподобалася: занадто лялькова зовнішність -- дешевий товар, такі дівчата рідко бувають сповнені справжньої жіночої привабливості. несподівано сподобалась (як образ, а не роль) начальниця журналіста: не надто молода, в міру миловидна (хоча, звісно, все це грим -- але про це іншим разом), по-жіночому добросердна, але з ноткою владності.

посилання:


p.s.
якщо все-таки хочеться подивитися жіночу комедію -- краще взяти диск з фільмом "у дзеркала два обличчя" (imdb 5,8/10) або навіть "секс і місто" (imdb 5,4/10). обидва фільми у тому ж жанрі, але попри нижчий рейтинг -- принаймні добротно зняті, місцями справді кумедні, і переглядаються на одному диханні.