міліція має план на 10 тисяч років уперед?

| комп'ютери, кумедне, україна, воля

цікаву новину опубліковано сьогодні на сайті "комп'ютерного огляду": милиция проверила больше сотни фирм на предмет использования нелицензионного по. далі у тексті йдеться про... 108 перевірок.

я плакав!
цитата з іншого документу: за даними державного комітету статистики, у 2004 р. в україні налічувалось 331 122 підприємства-суб'єкта підприємницької діяльності.
сьогодні — через чотири роки! — в україні підприємств ще більше. але оперуватимемо тим, що маємо: 331 122 підприємства. навіть якби міліція перевірила 999 з них — це склало б лише 0,3% усієї ділової сфери в україні, і то не рахуючи державних установ та суспільних організацій! 108 перевірок — це аж 0,03%.

неважко полічити, що з такими темпами нашій міліції знадобилося б 10 тисяч років, щоби перевірити всі українські підприємства. ну, як то кажуть, перший крок — найскладніший, принаймні міліція матиме чим зайнятися найближчі сто віків.

p.s. рік тому в цей день я трошки глузував з "волі", налаштовував opensuse 10.3 і вибирав туристичне взуття (так і не вибрав).