ще про львівську каву

| україна, мандри

овва! виявляється, якраз цих вихідних у місті лева проходив фестиваль "на каву до львова"! сьогодні прочитав таке у блозі тараса амброза "львів — перлина україни".

отакої, а ми й не знали, що поїхали на фестиваль =)

звісно, каву ми пили — хіба ж можна бути у львові та не завітати до кав'ярні? абсолютно таке неможливо. були у "світі кави" (катедральна площа) та "вероніці" (пр. шевченка). у кальян-барі "тисяча і одна ніч" (вулиця братів рогатинців) пили мате та дихали димом. оминули цього разу "синю фляшку" (вул. руська), хоча миленька моя закохана у цей заклад ще з попередньої поїздки до львова =) минулого року ме сиділи ще у "віденьській каві" (проспект свободи, готель відень), "італіському дворику" (площа ринок), були у каварні "фреска" (краківська вулиця).


гуляючи центром львова, можна подумати, що тут безліч кав'ярень... насправді ж щойно ви змучилися і волієте вже присісти — хорошу й затишну місцину доводиться шукати. а надто у вихідний чи святковий день, коли ще кілька тисяч туристів та львів'ян не відмовляться посидіти у затишку й випити кави. деякі заклади і справді доводиться шукати — як оту ж таки "синю фляшку", котра "заховалася" у страшненькому подвір'ячку старезного будинку на руській вулиці.

тож збираючись наступного разу в гості до лева, обов'язково озброюся переліком львівських кав'ярень та хорошою мапою львівського центру.