кохання у повітрі

| огляд, кіно

один з вечорів у львові ми присвятили кіно — серед десятка dvd-боксів з фільмами жахів у наших апартаментах випадково (хтось із гостей забув?) знайшовся диск з фільмом "кохання у повітрі" (ma vie en l'air, франція, 2005).

ми хотіли легко провести вечір з легким, кумедним, романтичним кіно? таке рідко буває, але ми отримали саме те, чого бажали. у фільмі годі шукати драматичної глибини, але у правильній пропорції присутні легка романтична філософія та пошуки кохання, кумедні персонажі та ситуації, щасливий фінал. добротне розважальне кіно з франції, без банальних голівудських кліше.

мене особливо порадувала відсутність реклами apple =)

персональний рейтинг: 4/5

якщо бажаєте почитати рецензії на цей фільм, шукайте російський варіант назви "моя жизнь в воздухе", він є дослівним перекладом французської назви. "кохання в повітрі" звучить більш еротично... але ніяких сцен "до 18" у фільмі немає =)

читайте інші дописи про кіно та мультфільми:
p.s. минулого року в цей день я занотував собі визначення золотого перетину — і цей коротенький і банальний допис до цього часу залишається одним з найпопулярніших у блозі за переходами з пошукових сайтів.