мої читачі?

| оновлене, інтернет

blogger.com, блог-платформа від google, пропонує новий віджет: перелік зареєстрованих читачів блога. це називається "прихильники" (в оригіналі followers).

віджет насправді не новий, він доволі давно в розробці та моє стати одним з елементів «соціальної» інтеграції сервісів google — про це ще у липні цікаво написав олександр семенюта (google talk як соціальна мережа). і вже може з місяць "прихильники" були доступні авторам англомовних блогів у режимі тестування.


аж ось маємо можливість і до своїх, українських щоденників на blogger.com додати цей віджет. додав (див. скріншот) як блок «мої читачі» під профілем. зареєструвався сам як прихильник свого блогу =) наразі рекомендувати не буду: ще не розібрався, що корисного можна з цього віджета отримати, окрім як бачити щодня аватарки зареєстрованих читачів =)

втім, і це також приємно.

p.s. у остапа гетьмана читаємо, що вже 23 жовтня віджет "прихильники" був доступний для українських блогів.

p.p.s. мало не забув: рік тому в цей день я вперше написав про чудову стратегічну гру battle for wesnoth. по-моєму, це найбільш зрілий відкритий ігровий проект, і найкраща гра для linux зокрема. доречі, цю забавку досить просто встановити на нетбук aspire one з linux.