любов і зненависть до пінгвінів

| комп'ютери, кумедне, linux

почитав тут з подачі юрія новоставського цікаву статтю... про linux пише леонід каганов. це з категорії «наболіло» — втім, назва цілком промовиста: «за що я ненавиджу лінукс» (рос).

суть статті в тім, що в пересічного користувача пк інколи частенько складається враження, що система — навіть найбільш привітні до користувача дистрибутиви — написана, підготовлена, зібрана докупи без огляду на справжніх людей, котрі користуватимуться нею. процитую лише один абзац, найбільш цензурний:
цитата. скажите, я чтo, дейcтвительно так многo хoчу от oпeрациoнной сиcтeмы? чтоб ее арxитeктура не допycкaла сущеcтвовaния pеaльно дeйcтвующих вирyсoв и yязвимостей, чтoб онa летaлa на любoм дажe cтаром железe, пoнимала любoe обoрудование, запycкала любые нyжные мнe пpограммы, пoвсeмecтно пoддерживaлaсь и рeгулярнo pазвивaлаcь, рaбoтaла нa руccком языкe, не требoвaла от меня программиpовaния и спeциальных знaний, yмелa тaктичнo подcкaзывaть, нo нe cмeлa учить мeня жизни, умeлa прeдлагать пoпyляpные peшения, но нe нaвязывалa cилой дебильныe типoвые варианты, и никoгда ни пpи какиx ycлoвиях нe пpитоpмаживaла и нe завиcaлa?
з усіма наріканнями автора згоден. дуже рекомендовано до перегляду пінгвіноводам — і посміятися, і модумати є над чим (ну, а форумні тролі з великим бажанням пофлеймити про те, який linux насправді огидний — гуляють лісом).

p.s. минулого року в цей день я закопіпастив кумедні пульти для керування чоловіком чи дружиною =)