самі собі режисери, сценаристи і оператори

| фотографія, діти

на вихідних ми з тимком взялися «знімати кіно» — тобто зробили кілька постановочних фотографій за участю lego-подібних фігурок =)
поліцейський збив колегу
минулої неділі жителі іграшкового міста стали свідками дорожньо-транспортної пригоди, котра сталася на пішоходному переході через центральну вулицю, якраз навпроти будівлі поліційної дільниці. за словами очевидців, один з поліцейських вийшов на пішохідний перехід. водій патрульного автомобіля, що у цей момент наближався до переходу, не одразу зреагував, і мусив вдатися до екстренного гальмування. в результаті автівку розвернуло і вона зупинилася, вдарившись об огородження на тротуарі. нажаль, попри спробу водія уникнути зіткнення з пішоходом, того таки було травмовано. сам водій також отримав незначні ушкодження. на місце події оперативно прибула карета швидкої допомоги з розташованого неподалік військового шпиталю.
приблизно так можна було б текстом подати сюжет, який тимко абсолютно самостійно втілив у постановочній сцені, яку ми згодом фотографували.

отже, перчик, фактично, був сценаристом, режисером і оператором. звісно, татко ще не готовий довірити синочкові свою e400, а чогось більш підходящого для 5-літнього митця в нас наразі немає (думаємо над цим), тож можна сказати, що тато брав участь у зйомках за помічника оператора і техніка «на підхваті».

ну а ще татко забезпечував спецефекти: зверніть увагу на військовий джип на передньому плані =) до фотошопа (пардон, gimp'а чи cinepaint'а) ми ще не доросли, тож спецефекти довелося відпрацювати прямо в кадрі, «по гарячому».

ну, здається, вийшло нічогенько. ідей у нас ще багато, тож будемо і далі щось клацати разом.

p.s. у ході фотосесії жоден з акторів не постраждав =)