дитяча порнографія: український підхід

| політика, україна, порнографія

на продовженя теми, започаткованої у вчорашньому дописі «дитяча порнографія чи доросле невігластво?», наразі просто процитую дещо зі статті, опублікованої на веб-сайті «хрещатик».
павло унгурян: «законопроект про подолання і боротьбу з дитячою порнографією дуже жорсткий»

нещодавно в парламенті було зареєстровано два законопроекти про боротьбу з алкоголізмом та дитячою порнографією. про окремі норми та очікування від підтримки цих законопроектів [...] розповів їхній автор — народний депутат україни павло унгурян.

п.у.: щодо законопроекту, який направлено на боротьбу з дитячою порнографією, мушу сказати, що, на жаль, україна на сьогодні посідає лідируючу позицію з виготовлення продукції, яку можна охарактеризувати, як продукцію порнографічного характеру з використанням дітей. [...] цим законопроектом, перш за все, ми вводимо поняття, що таке дитяча порнографія. по-друге, ми ставимо дуже серйозні вимоги до операторів інтернет-мережі, телекомунікаційних операторів щодо відстеження, фільтрації порнографічних сайтів із матеріалами, на яких зображено [...] дитячу порнографію. по-третє, ми вводимо додаткові суворі санкції до кримінального кодексу україни: значний жорсткий підхід до покарання — 5 років позбавлення волі за розповсюдження цієї ганебної продукції і 7 років, якщо це повторна спроба або скоєно групою осіб і так далі.

думаю, що всі, причетні до цих тем [...], погодяться зі мною в головному — на жаль, і законодавцям, і правоохоронним органам, державним, місцевим органам влади доводиться мати справу із наслідками. [...] перш за все, потрібно боротися з причинами [...]

в тому протесті, який видали оператори телекомунікаційних послуг, є теж зерно істини, бо я мав [...] мав зустріч із ними. я запитав інтернет-асоціацію “воля кабель”: “друзі, ви за дитячу порнографію?”, вони однозначно відповіли: “ні”. тоді ми з вами на одному боці, давайте думати, і не скупіться, не шкодуйте своїх грошей, а ви змушені будете, якщо дасть бог і цей закон ухвалять, вкладати кошти в технічні та інші моменти, які сприятимуть тому, щоб найневрегульованіший інформаційний простір україни, інтернет-простір, став хоча б трішечки чистішим, трішечки добрішим і головне, щоб він уберіг наших діточок, нашу молодь від цих ганебних соціальних явищ.

правоохоронцям ми дуже жорстко і серйозно сказали: “друзі, ви мусите боротися з виробництвом порнографічної продукції, з розповсюдженням цих ганебних знімків, фільмів із використанням дітей з україни, які, на жаль, є дуже поширеними в інтернеті. ви мусите дуже серйозно переглянути свою боротьбу”. і ми будемо жорстко за цим стежити.
коментувати зараз нема часу — трохи згодом. запрошую переглянути повну версію статті.