зак та мірі знімають все?

| огляд, оновлене, кіно

на вихідні — а точніше в неділю ввечері — подивився два фільми: «зак та мірі знімають порно» та «грім у тропіках». поділюся враженнями.

мила відмовилася від перегляду «зак та міні знімають порно» десь на середині, а я мусів дійти кінця, бо просто не люблю недочитаних книжок і недопереглянутого кіно — навіть якщо якість фекальна. рівень розчарування передам просто: розповім сюжет. вистачить одного абзацу.

отже, живуть собі інфантильний зак та приваблива мірі. вони не подружжя, а давні друзі й однокласники, і за спільною угодою ліжко не ділять — лише живуть в одній квартирі, щоби заощадити. а заощаджувать таки доводиться, бо живуть вони явно за межею бідності, як її собі уявляють у сполучених штатах: себто, автівка іржава, квартира не двоповерхова і т.п. аж ось одного разу, якраз перед новорічними святами відключають їм врешті-решт і воду, і електрику: приїхали. якщо не погасити борги, можна опинитися на вулиці. несподівано популярність випадково знятого на мобілку двома підлітками відеоролику з напівоголеною мірі в інтернеті наштовхує пару на ідею зняти порнофільм — і, зрозуміло, заробити на цьому.

ось, по суті, заготовка для романтичної історії, яку обов'язково мусить нести в маси будь-яка успішна голівудська комедія (пригадуємо зохана або 27 суконь). сама по собі романтична розв'язка доволі банальна: кохаючись перед камерою, зак та мірі роблять все не як для кіно, а по-справжньому, і, проживши разом хто зна скільки років, тільки зараз розуміють, що покохали одне одного.

зрозуміло, що поєднання «комедія + секс» таке ж оригінальне і нове, як наскельні малюнки. і найчастіше приблизно настільки ж наповнене високим художнім змістом. втім, дві речі в цьому фільмі мені сподобалися:
  • мірі (елізабет бенкс) надзвичайно приваблива, навіть у такому кіно;
  • початок фільму (приблизно до фрагменту з панталонами, що випадково засвітилися на відео) — мені сподобався, зав'язка «тягнула» на значно краще кіно, по-моєму.
ще один плюс: український дубляж є, і хоч не вражає, зате й не розчаровує дуже сильно. рейтинг фільму на imdb.com — 7,5/10

персональний рейтинг: 2/5

інші українські огляди цього фільму:
p.s. якщо хочеться «гарячого» видовища — краще й справді подивитися порно, в чім проблема? а «зака й мірі» залишити студентам для сеансів сублімованої еротичної розрядки.

p.p.s. ага, мало не забув... як приклад хорошого, приємного романтичного кіно з елементами еротики (трошечки) варто переглянути «здачу».