тридцять три

| життя, позитив

стукнуло! не боляче — легенько і весело.

першими привітали, звісно ж, миленька і перчик, — і це так приємно! справді, сім'я — найголовніше досягнення і джерело найбільшої радості в житті.

подарунки. в дитинстві нам так рідко дарують саме те, чого хочеться! чи не тому це свято в багатьох підлітків має гіркуватий відтінок? але з часом ти сам собі даруєш все, про що мріяв, і тоді — просте життєве диво! — навіть найпростіші подарунки від рідних та друзів пов'язані лише з приємними емоціями. варто тільки знати, чого не треба дарувать (для мене це найперше квіти).

підсумки року? такого добра до чорта в молодій українській блогсфері. але, щиро — кому це цікаво, окрім як самому авторові? розкажу тільки про людину року.

це той, хто завжди приносить найбільше проблем, і найчастіше сам же їх і вирішує. той, кого я навряд чи люблю як слід, але й навряд чи можу по-справжньому ненавидіти. але можна сказати, що з цією людиною ми найчастіше знаходимо порозуміння, ми в гармонії — бо попри будь-які ситуації та проблеми, ми однаково розуміємо кохання, дружбу, справедливість, і завжди відверті одне з одним.

це я. банально. і зовсім-зовсім не пафосно — а тільки чесно і відверто.

вітаю себе з днем народження =)

p.s. авторство фотографії — світлана скрябіна (aka paparazzi).