відеосміття

| огляд, кіно

для нас із миленькою вечори вихідних днів — чи не єдина можливість переглянути разом якесь кіно. цього разу нам хотілося чогось легкого, розважального. отже, вмостилися ми і приготувалися трохи посміятися.

борат: (без)культурна лоботомія

цей фільм (borat: cultural learnings of america for make benefit glorious nation of kazakhstan, 2006) був номінований на оскара і ще 17 чи 20 нагород, отримав десь 11 із них і шквал схвальних відгуків усюди. рейтинг imdb: 7,6/10.

я в шоці.

припускаю: нестримний потяг творити може змусити зовні нормальну людину зробити ще й не таке кіно... але що змушує глядачів це дивитися? я не розумію. нам з милою поталанило: ми переглянули не більше 15 хвилин цього «шедевру», і увесь цей час мені було соромно за людей, які це зняли і в цьому знялися.

тоді ми не витримали, і я одразу видалив файл без можливості відновити (shift+del в linux'і). додам лише, що це, здається, перший фільм, який отримує найнижчу можливу оцінку за моєю внутрішньою шкалою.

персональний рейтинг: 0/5

моє відчуття смаку не дозволяє мені навіть дати посилання на схвальні відгуки на таке кіно — можете почитати правильно-здивовану рецензію.

36-річний хлопчик на трьох

вечір був під загрозою зриву, тож ми взяли найперше кіно зі схожою на «комедійну» назвою: «хлопчик на трьох» (grandma's boy, 2006). рейтинг imdb: 7,0/10.

цей фільм ми з милою додивилися майже до кінця. але не тому, що він набагато кращий — просто початок, хоч і дивує трохи, але не викликає миттєвої відрази. перші нехороші передчуття в мене виникли, коли головний персонаж приїжджає до свого товариша на ночівлю... а цей товариш — на вигляд 25-літній хлопець, — поводиться як 10-літня дитина...

нажаль, передчуння не зрадило: далі ми годину боролися з бажанням вимкнути відео і вкладатися спати. місцями фільм до болю нагадував цицькасто-молодіжну версію «чого хочуть жінки» з мелом гібсоном, місцями здавався антирекламою чи то google, чи то якогось іншого стартапу з ультра-ліберальною організацією робочого процесу...

мені фільм видався пустим, а жарти — доволі картонними в кращому випадку, в гіршому — сексуальні анекдоти для пубертатного молодняка.

персональний рейтинг: 1/5

якби не ще один фільм, який ми переглянули цих вихідних — можна було б ставить хрест на розвагах. але хоч спершу я й збирався закритикувати «хроніки мутантів», порівняно з цими двома «комедіями» цей відеокомікс видався просто-таки шедевром, тож про нього в окремому дописі.