google придбав wordpress?!

| інтернет, кумедне

раніше гугл включив до інструментарія своєї блог-платформи blogger.com можливість робити резервні копії блогу на локальний пк та імпортувати архів їх назад у блог... згодом тишком-нишком взявся розробляти набір утиліт для конвертування експортованих архівів у різні формати — наче для того, щоби власники блогів на wordpress, livejournal могли переносити свої блоги на blogger.com... але навіщо тоді можливість зворотнього конвертування?

і от сьогодні таємниця розкрилася: google придбав wordpress — і drupal на здачу.

стало також відомо, що google веде поремови щодо придбання усіх прав на платформу livejournal, але за неофіційною інформацією з надійних джерел на заваді цим планам поки що стоять інтереси російських спецслужб щодо декотрих онлайнових проектів, серед яких і livejournal. невідомо, чи погодиться керівництво google відшкодувати частину зовнішнього боргу росії як компенсацію за можливість зібрати у своєму портфелі всі найпопулярніші блог-платформи.

тим часом власники англомовних блогів на wordpress вже отримали повідомлення про те, що їхні блоги буде «прозоро» перенесено на платформу blogger.com вже до кінця квітня. власники standalone-сайтів на drupal'і ж будуть змушені виплачувати щомісячні взноси до фонду боротьби з засиллям internet explorer'а на стільницях — як повідомляє прес-служба google, ці відрахування буде скасовано, щойно доля google chrome на ринку сягне 10%.

щодо livejournal, то google планує користувачів цієї системи забанити в усіх своїх сервісах, обмеживши результати пошуку в google search для них сторінками лише з двох соціальних мереж: одноклассники та вконтакте.

отака петрушка, малята. а ви не хотіли мігрувати в google?!