новий конкурс: антитвітер йде в кіно!

| ідея, кіно, позитив

мы строили, строили... и наконец построили! (с) чебурашка
я таки довго зволікав з новим конкурсом — вибачайте всі, хто змучився чекати. мені хотілося, щоби умови були якомога простішими, і при тому мали б розважити і учасників, і просто спостерігачів. дякую всім, хто долучився до генерації ідей.

отже, починаймо =)

умови конкурсу

пропонуйте короткі мікро-рецензії на нещодавно переглянуті фільми у антитвітер-форматі 140+1 — тобто увесь текст має вкладатися в 141 символ*. антитвітери приймаються в коментарі до конкурсу, або в ел. пошту**.

в ідеалі рецензія має бути загадкою: у дотепній формі викладати фабулу картини і більш-менш однозначно натякати на те, що це за фільм — але не містити назву або якось інакше не видавати розгадку =) кількість запропонованих антитвітерів від кожного учасника не обмежується: розважайтеся досхочу.


останні пропозиції прийматимемо у понеділок 18 травня. після цього протягом тижня проголосуємо за кращий варіант.

призи

два призи я вже пообіцяв: за кращу ідею для конкурсу і за кращий антитвітер. додамо ще третій: найактивнішому розгадувачеві =) всі три будуть однакові: піврічна передплата на «український тиждень».
  1. подарунок учасникові, котрий запропонує найкращий*** конкурсний текст.
  2. подарунок найбільш активному читачеві конкурсу, котрий розгадає найбільше антитвітерів першим.
  3. подарунок тому, хто запропонував найкращу ідею для конкурсу (про це трохи пізнише).
веселімося =)

* 140+1 символ, включаючи пробіли, пунктуацію і смайли; проте без хитрощів на кшалт безпідставного дублювання (наприклад !!! тощо).
** обов'язково вказуйте псевдонім та адресу ел. пошти для зв'язку.
*** найкращий антитвітер за результатами голосування. традиційно залишаю за собою право одноосібно


конкурсні антитвітери

в порядку подання (лише прийняті в конкурс), зі збереженням оригінальної граматики/пунктуації. разом із першою вірною відгадкою.

с.манту
Неперебірливий у сексі антигерой, намагається знищити колишнього друга. Підчас бою перемагає поганий хлопець, але відомо - ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!
("молитва за гетьмана мазепу". не відгадали)

с.манту
Один ніби наш і другий ніби наш. Вона проста, непартійна сільська дівка. Якби батько цілив краще з кріса, то все б могло закінчитися щасливо.
("анничка". не відгадали)

sandy
Двоє білокурих надлюдей, старий і молодий, вступають у двобій за владу на далекій планеті.Для перемоги юнак долає в собі совість і співчуття.
(«населений острів». відгадав: с.манту)


цінитель
Герой погоджується. Героїня погоджується. Друзі героя не згідні. Але їх і не питають. Сценарист погоджувався 6 місяців. Глядачі погоджуються.
("завжди кажи так". відгадав: с.манту)

m-yarix
Один відомий бандит, інший - герой громадянської війни. Бандита арештовують - а герой війни намагається доставити його на залізничну станцію.
(«поїзд на юму». відгадали: цінитель і с.манту)

m-yarix
Хлопчик бачить привиди померлих людей, яких колись убили. Дитячий психіатр хоче допомогти цьому хлопчику - не здогадуючись, що вже сам помер.
(«шосте почуття». відгадав: sandy)

m-yarix
Він захищає простих людей від бандитів. Всі вважають його сліпим. Але той б'є і махає мечем краще любого зрячого. Порубав всіх злодіїв в селі.
("затоічі". відгадав с.манту)

m-yarix
Незалюднений острів далеко в океані. Багато школярів. Вони один одного ріжуть, душать, стріляють. Це така гра, головна нагорода в якій життя.
(«королівська битва». відгадав: sandy)

m-yarix
В нього машина і він ганяється на ній за дівчатами, створюючи аварії. Маніяк. Але одного разу погнався за дівчатами і отримав від них відсіч.
(«доказ смерті». відгадав с.манту)

псих
Обезбашений чувак, їздить і «скаче». Весь палає, і «ровер» його палає. А ще є дівка, проте романтики у них не вийде, бо чувак рятує наш світ.
(«примарний вершник». відгадав: sandy)

jin
після весілля вона не відчуває радості сексу. випадковий знайомий з галереї задовільняє Марту на вечірці. ревність збуджує інтерес чоловіка.
("monamour". відгадав sandy)

m-yarix
Поліцейський їде до далекої країни. Його там зустрічає давній друг та дівчина, яка виявилась його дочкою. І тут на них починається полювання.
("васабі". відгадав: с.манту)

m-yarix
Герой читає розумну книгу. Його друзі - це продавець морозива, який не розуміє його мову, маленька дівчинка, та голуби, з якими живе на даху.
("пес-примара: шлях самурая". відгадав с.манту)

с.манту
Всім допоможи і за це тебе гратимуть. Про режисера: поки не бачиш його робіт, то навіть не підозрюєш, що у світі існує сексуальне насильство.
("догвіль". не відгадано)

с.манту
Як тільки людину заженуть під землю там, на горі, її відразу ж починають «любити» і «шанувати». Для таких людей війна ніколи не закінчується.
("андеграунд". не відгадали)

с.манту
То ти прядеш, то б’єш ворогів. То ти перемагаєш лукавого, то напиваєшся у корчмі. То ти герой, то блазень. Це навіть не фільм, це – світогляд
("пропала грамота". не відгадали)

с.манту
Всупереч своїй професії вона добра, наївна мрійниця. ЇЇ зраджують, обманюють, намагаються втопити… а вона натомість дарує нам усім посмішку.
("ночі кабрії". відгадав: цінитель)

m-yarix
Страшні часи. Їх троє. Вирішують долю людей. Але вирок завжди один. Винен. Роздягли. Застрелили. Вивезли. Наступні. І так, майже, весь фільм.
("чекіст". відгадав с.манту)

цінитель
Лялькар, Камерон Діаз і просте стерво знаходять вхід в голову актора, але не можуть його поділити. Частина глядачів у захваті. Інші сплять :)
("бути джоном малковичем". відгадав с.манту)

sandy
Краса навколо нас — тільки треба вміти бачити. Краса звільняє від страху, від комплексів і упереджень. І робить життя щасливим. І смерть теж.
("краса по-американському". відгадав с.манту)