timeline — нове модне слово

| комп'ютери, ринок

детальніше про acer timeline і про дуже близьку перспективу ринку ноутбуків взагалі.

по суті timeline — нова серія ноутбуків, яка нарешті успішно поєднує такі проблемні вимоги до мобільного пк, як...
  • достатня автономність,
  • мала товщина
  • холодний корпус
  • мала вага
  • ...і бюджетна ціна.
автономність — не менше 8 годин зі штатним акумулятором; досягається за рахунок використання процесорів intel з ультранизьким споживанням (зокрема core 2 solo ulw su3500 в молодших конфігураціях) та інтелектуального вибору режимів енергоспоживання.

товщина корпусу — 24 мм в основній частині (29 мм з врахуванням гумових ніжок); порівняйте товщину типового ноутбука (acer travelmate 6292) і timeline (acer aspire 5810t) на ілюстрації.


холодний корпус — за рахунок низьковольтних процесорів, адаптивного енергоспоживання та доволі оригінальної технології охолодження материнки ламінарними струменями повітря (laminar wall jet).

мала вага — за рахунок вибору компонентів і матеріалів, відмови від надто ємної батареї (але з урахуванням вимоги про 8 годин автономності); молодша 13-дюймова модель важитиме 1,6 кг зі стандартною 6-елементною батареєю.

бюджетна ціна: від 650-700 доларів за молодшу конфігурацію 13-дюймового ноутбка acer timeline, і це вже в україні.

гаразд, що тут нового? все це вже є на ринку! — так, але тепер все це поєднано в одному пристрої, причому включаючи ціну. і називається acer timeline.

дуже схоже на рекламу? та мені просто трошечки поталанило в тім, що можу розповідати таку цікавинку від імені acer. насправді це міг бути будь-який інший виробник з першої п'ятірки лідерів ринку: hp, dell, toshiba чи навіть asus. сценарій буде такий, як з нетбуками: хто встиг першим, отримає шанс раніше запропонувати готовий продукт і розпіаритися, але дуже скоро підтягнуться конкуренти.

а зиск маємо ми — покупці.