і шо ви думаєтє?! такі да, moblin!*

| комп'ютери, linux, ринок, нетбук, позитив

не встиг я написати про те, що перспективи в linux на стільницях все-таки є, і вони доволі райдужні завдяки розвитку проекту moblin — як ось читаю дуже цікаву новину на сайті mobility: «linpus продемонстрирует свою версию операционной системы moblin v2 для нетбуков». дивіться самі:
цитата. на виставці computex, що пройде в тайбеї (китай) з 2 по 6 червня, linpus проведе демонстрацію своєї нової операційної системи для нетбуків — moblin v2 linpus linux lite у версіях linpus ui та intel ui. (далі)
пробачимо редакції mobility неточність в назві: moblin v2 «своєю версією ос» від linpus'а, а тільки новим (першим?) дистрибутивом, збудованим на базі платформи moblin v2. в статті подано скріншоти користувацького інтерфейсу intel ui — якраз його й можна було бачити у відео в попередньому дописі. варіант інтерфейсу linpus ui виглядатиме дещо інакше — мабуть, так, як і попередні версії дистрибутиву linpus lite.

до чого ж я веду. офіційних повідомлень немає, але здається, я здогадуюся, яка альтернативна ос буде на тих нетбуках acer, котрі не задовольнятимуть обмеженням, що запропоновані microsoft'ом =)

* читати з характерною одеською вимовою