порнографія поза законом!

| україна, порнографія

збулося: наш добрий бджоляр схвалив проект закону про заборону зберігання порнографії. тепер не лише збут, але й зберігання порнографічної продукції є кримінальним злочином.

передісторія:
звісно, тепер по телевізору апологети цього додатку до статті карного кодексу про порнографію будуть товкмачити нам, що насправді текст закону містить застереження про те, що мова йде про зберігання великої кількості порнографічної продукції, котра явно призначена для збуту...

але нехай вони запхають собі ту умню самі знаєте куди.

бо, по-перше, закон в наших теренах завжди був дишлом: куди повернув, туди і вийшло, правда? і крутиться те дишло, як флюгер. а по-друге — я не вірю в шкоду від порнографії!

просто чую вже, як оті ж таки апологети лякають нас сексуальною експлуатацією дітей, жінок, ховрашків та немічних інвалідів =/ але дитяча порнографія, сексуальне насильство та інші перверзії — це одне, а банальна порнографія як «вульгарно-натуралістична, цинічна, непристойна фіксація статевих актів, [...] спеціальна демонстрація геніталій».

у мене, приміром, немає психічних проблем із спостереженням цієї вульгарно-натуралістичної фіксації. я можу відрізнити витвір мистецтва від порнографії — за своїми власними критеріями, котрі, можливо, не такі точні, як ото прописано в законі (повна ахінея, до речі), але досі мені не зраждували. мені вистачає здорового глузду не показувати деякі сцени — і не лише ті, що попадають під кримінальне визначення порнографії! — дитині.

і все це — без допомоги депутатів і пана президента! яким варто було б опікуватися зовсім іншими питаннями і сьогодні, і взагалі.

гаразд. досить бурчати, мабуть. перейду від слів до протесту ділом. ось тут можна вільно дивитися порно онлайн:
майте на увазі, що все-одно за великого бажання держава тепер може за це покарати (бо ролики для відтворення тимчасово зберігаються на диску, або принаймні в пам'яті пк). не зберігайте тимчасові файли з інтернету =)