подаруночки від microsoft

| windows

любі мої користувачі систем та програм від microsoft, я вам тихенько заздрю: програмний гігант не перестає радувати вас веселими новинами =) втім, не знаю, чи порадієте ви... нумо почитаємо разом.

сюрприз!

по-перше, якщо ви користуєтеся випробною версією windows 7, для вас є сюрприз: починаючи від учора (1 липня) бета буде автоматично виключатися що дві години, щоби нагадати вам про необхідність завчасу підготувати грошенятка для microsoft =)

втім, бета-реліз вже не є актуальним: справжні любителі новинок вже завантажили й встановили реліз-кандидат windows 7. коли я писав про його анонс, то зробив помилочку, повіривши представникові компанії на слово:
цитата. microsoft роздав учасникам диски з інсталяцією, якою можна користуватися до липня наступного року (читати далі)

скажем так, це лише напівправда — бо вже з березня наступного року цей реліз-кандидат також почне виключатися що дві години.

ціна щастя

друга цікава новина — ціни на windws 7: вже офіційно оголошено ціни на різні варіанти системи для сша та європи.

зверніть увагу на європейські цінники — чи мені одному вони нагадують помсту за те, що європейський суд змусив microsoft пропонувати там windows без інтегрованого веб-оглядача internet explorer, або з доступними користувачеві альтернативами? звісно, нічого подібного microsoft не мала на увазі, ну як ми взагалі могли подібне подумати?
 версія  сша  європа 
повна версія в коробці
windows 7 home premium$199,99€119,99 ($168,66)
windows 7 professional$299,99€284,99 ($400,63)
windows 7 ultimate$319,99€299,99 ($421,69)
поновлення для windows vista
windows 7 home premium$119,99
windows 7 professional$199,99
windows 7 ultimate$219,99
є ще один варіант. я вже писав, що microsoft вчиться заробляти гроші на windows 7 ще до випуску системи? так от, для тих, хто бажає прокредитувати компанію з редмонда, запропоновано різні варіанти передплати на апгрейд windows vista до сімки. передплата коштуватиме значно дешевше — на рівні 50 доларів, але є різні умови, з якими варто ознайомитися, перш ніж скакати від ращощів. наприклад, варіанту апгрейду для найбільш поширеної в нас (серед користувачів ліцензійної системи) windows vista home basic... немає.

українська поправка

цікаво, що для україни обіцяють інші ціни, але ще не називають: певно, будуть робити знижки на наші реалії та слов'янський менталітет.

втім, чи вам, любі поціновувачі якісного програмного забезпечення, цікавитися цінами? половина з вас користуються тією операційною системою, котру «безкоштовно» встановив виробник на ноутбук чи пк. друга половина заплатила 20-30 грн за диск з операційкою і ще половиною продуктового портфеля microsoft. ані ті, ані інші платити за ліцензійну коробку чи апгрейд не збираються. так воно й буде надалі: слов'ян не так просто розвести на гроші, чи не так?