у відпустці!

| життя, діти

від сьогодні я у відпустці: замість паритися в офісі — відпочиваю на дачі з миленькою та перчиком. краса! щоправда, сьогодні погода не дуже радувала сонечком: і хмарно було, і дощ поливав трохи... але то дрібниці. відпочиваю!

вчора і сьогодні грали з перчиком у морський бій. ні, не на комп'ютері — хоча цей варіант синочка зацікавив би аж ніяк не менше! але грали по-старому, на аркушах паперу в клітинку малюючи поля і кораблики.

ну, суть гри тимко вхопив швидко, а от навчитися програвати виявилося набагато складнішою задачею. перші дві спроби закінчувалися жахливими істериками.


мабуть, це природньо? принаймні бабуся (тобто моя мама) розповіла, що я теж далеко не одразу навчився приймати програш як частину гри у шахи свого часу.

втім, за третім разом ми вже цілком спокійно провели справжню морську битву: перчик розлучався з кораблями більш-менш спокійно. і в результаті виграв =) молодець.

маю кілька цікавих світлин: сьогодні трохи поклацав удома... втім, публікуватиму якось за іншим разом: все-таки інтернет тут лише через мобільний, а я й без того «насидів» десь на 50 грн тільки за день. якщо врахувати, що це за казенний кошт... варто трошки поекономити =)