інший темп життя

| життя

живемо на дачі... тут інший, такий дивний темп життя: доводиться змушувати себе час від часу повертатися до міста (інколи таки треба: в банк, в крамницю, провідати рідних тощо).

останній тиждень погода радувала сонечком, легким вітерцем... сьогодні ж --- хмарно, холодно, вогко... сидимо в хаті, смажимо кабачки і хрумаємо, тоді читаємо і граємося на комп'ютері. перчик нудиться страшенно і починає влаштовувати концерти. що поробиш: одна дитина в сім'ї --- то прямий шлях до виховання егоїста. в кращому випадку --- актора =)

втім, скоро вже не буде він сам, доведеться йому пристосовуватися =) ми вийшли на фінішну пряму: до народження малятка лишається тиждень, може трошечки більше. таки буде дівчинка (результат останнього ультразвуку), перебираємо імена... старослов'янський іменослов такий кумедний --- але ж і не хочеться давати дитині стандартне, конвейєрне ім'я.

в поштовій скринці --- 50 листів, і лише одне справді адресоване мені. решта --- не спам (google рятує), але групові розсилки, переважно київської школи йоги. часом доволі смішні речі пишуть (і роблять це цілком серйозно --- це ще смішніше).

все-таки відпустка за містом --- це добре.