музика настрою: 2inventions

| музика, позитив

ааааах! слух відпочиває. останнім часом (місяць, не менше) музику слухав лише в автівці, і то лише навмисно записану на cd збірку вільного реґґі від jamendo.com... а сьогодні знову зазирнув на сайт, відкрив у онлайн-програвачі випадковий альбом 2inventions (колись щось вже їхнє слухав) і...

я зрозумів, наскільки ж я заскучив за цією ритмічною енергією! ні, не можу я довго слухати якісь там реґґі, класику чи попсу... оцінити, вподобати собі можу, але довго слухати — ні.

рекомендую! наразі на jamendo.com є три альбоми 2inventions, всі три варті уваги, якщо ви полюбляєте енергійне, динамічне техно на кшалт ax11 чи psydom recordz...


музика... попри примітивність ритмів на перший погляд (чи то на перше прослуховування), все-таки приваблює якраз своєю не-комп'ютерністю, навіть якоюсь внутрішньою пристрастю, що відчувається поза динамікою ритму... слухайте.

про 2inventions — це проект двох електро-музикантів (чи то електро-музик) з невеличкого польського містечка м'єлєц неподалік польсько-українського кордону в районі львова: томаса еккарда (чи йогана гілтера — здається, це його прізвисько) і ніла цероне (natreal). більше нічого не знаю =)


p.s. ще про музику — для тих, хто не гребує завантажувати і слухати щось за порадою випадкового блогера =) читайте і слухайте: