вбити боба, назавжди!

| видиво, інтернет, кіно, товари

старожили тенет пам'ятають мульт killer bean 2 (вбивця боб) — семихвилинну пародію на голівудські бойовики, виготовлену однією людиною, джефом лю. хто не бачив — перегляньте, але не будьте надто вимогливими: мультфільм зроблено ще у 2000 році. до того тенетами ходила значно менше відома перша частина жартівливого серіалу, створена тим же аніматором у 1996 році.
нагадаю, що youtube з'явився лише у 2005 році =)
певно, всі вже здогадалися, що мова піде про killer bean forever — повнометражний (85 хвилин!) мультфільм про невловимого кілера джека боба, якого знову дратуватимуть хулігани, але тепер ще й намагатимуться вбити і бандити, і поліцейські, і власні роботодавці...

і знову це — не голівудський продакшн, а результат кропіткої п'ятирічної роботи того ж таки джефа лю! не просто низькобюджетний, а, можна сказати, безбюджетний проект по-справжньому схибленої (в хорошому розумінні цього слова) на своєму хобі людини.

цього разу автор вирішив, що така робота має бути винагороджена (і я з ним повністю згоден) — і домовився з агентом про реліз мультфільму на dvd, і про це одразу написали усі неліниві. я дізнався про реліз із блогів дпк та комп'ютерного обляду. після цього одразу переглянув два трейлери і десятихвилинну вступну сцену (вечірка), яка, по суті, повторює сюжет другої частини серіалу і одразу задає стьобного настрою всій картині =)

це досить своєрідне видовище... після перегляду вступного ролика усі люди одразу діляться на дві великих групи: одні в захваті — інші матюкаються й плюються, і хто з них справжні поціновувачі анімації та хороших пародій, а хто просто грубіяни і невігласи — нехай розбираються самі.

я ж вирішив, що мультфільм дивитимусь обов'язково! більш того, я був повний рішучості придбати dvd за анонсовані $19,99 (або акційні $16,99) і таким чином підтримати автора. але все виявилося не так просто...

по-перше, на офіційному сайті мультфільму dvd можуть замовити лише жителі сша та канади =( я написав листа агентові (cinema management group) з проханням допомогти — едвард ноелтнер (президент cmg) відповів обнадійливо:

цитата. killer bean is out on dvd in russia and ukraine… you should be able to find it… all our best and thanks for your enthusiasm!
але от біда: жоден онлайн-магазин в україні (bambook, yakaboo включно) та в росії, які я спромігся перевірити — не просто не мають killer bean forever в наявності, ба навіть не згадують в своїх каталогах. підозрюю, що навряд чи знають про цей мульт... єдине, що знайшов — купу торентів на українських і московитських трекерах, а ще пропозицію записати м/ф на dvd (принаймні російський закадровий переклад пообіцяли) та вислати поштою за 12 грн.

нє, ну чи не смішно? скільки з тих 12 грн перепаде джефові лю?! гуляйте, хлопці, трекерами користуватися вміємо самі.

я ще раз написав у cmg, змалювавши ситуацію та наголосивши, що міг би завантажити, або купити за 12 грн — але ж волів би підтримати автора! тепер чекаю відповіді, вже третій день.

певно, нічого не вдієш, і справжня справедливість існує тільки на вільних прсоторах інтернету, а всі шляхи ведуть на thepiratebay.org 1337x.org =) підключайтеся до роздачі?

тим часом я таки можу хоч трошки віддячити джефові за чудовий мульт — написавши про нього у блозі принаймні двічі: оце зараз, і ще раз із рецензією, коли завантажу та перегляну!


p.s. а тепер — подаруночок! якщо швидкість та баланс дозволяють — дивіться killer bean forever онлайн, повністю на сайті wisevid.com (більше посилань є на watchmovies24.net), а якщо сподобається — обов'язково купуйте диск, коли (і якщо) він все-таки з'явиться в продажі.


p.p.s. і ще хороша новина: я взявся зробити українські субтитри для цього мультфільма! на вихідних вдалося попрацювати 4-5 годин — вже є переклад для 50% хронометражу. чекайте повні субтитри!