портрет майбутнього президента?

| політика, україна

не люблю писати, ба навіть думати про політику... бо переважно і думається, і пишеться нехороше. вкраїнський політикум складає враження в кращому випадку некомпетентного збіговиська кумів-сватів, а в гіршому — вольєра з п'яними мавпами, не здатними до тверезої, цивілізованої соціальної поведінки.

і не те, щоби в україні не було компетентних економістів, юристів, менеджерів… але чомусь на поверхню завжди найшвидше спливає гімно. і вже місця для чогось іншого там не знаходиться.

але ж ось знову наближаються якісь там вибори. і знову з телевізорів, з радіо, з плакатів нам пропонуватимуть те саме гімно, але в приготованих для свята блискучих обгортках.

набридло.

вгадай, хто на портреті

пропоную вам, любі малята, цікаву гру: вгадай, хто на портреті =) а портрет буде словесний, і зображений на ньому буде один з українських політиків, який або мітить в президенти, або ж принаймні його ім'я на вустах в «електората».

одразу дам підказку: всі факти до портрету взято зі статей у вікіпедії та (можливо) інших відкритих джерел в тенетах. тому відгадувати, сподіваюся, буде неважко.

отже…

портрет перший

точніше, окремі, найцікавіші фрагменти портрету.
1984 — секретар комітету комсомолу

1986 — завідувач відділом пропаганди та агітації обласного комітету комсомолу…

1989 — перший секретар обласного комітету комсомолу…

1994 — позаштатний консультант президента леоніда кучми з питань грошової політики… (чи треба пояснювати, що позаштатними консультантами президентів перший зустрічний не стає?)

1997 — заступник прем'єр-міністра павла лазаренка

2003 — голова виборчого штабу віктора януковича в президентських перегонах…
ну як? впізнаєш? чи готовий ти саме цей портрет — комсомольця, визначного економіста і просто красеня — понести до виборчої дільниці?


p.s. фото клоуна в офісі запозичено у блозі зайва сміта. там ще багато цікавого.