ще один тест на постсовєцьке мислення

| життя, негатив

колись я веселив читача загадкою про віконечка на поштовому відділенні. сьогодні ще одна дуже схожа загадочка. я вже перезлився, можу розповідати з гумором і посмішкою =)

отже учора миленька замовила по телефону в «прем'єрі» квиточки на концерт. і домовилася, щоби їх доставили мені в офіс, в будь-який час робочого дня, тільки не з 12-ї до 14-ї, тобто не в обід; ясно? ясно!

загадка: коли приїхав кур'єр з квитками?

ні, тут можна сміятися, плакати, вірити чи не вірити, можна сваритися чи просто махнути рукою… можна жалітися на український менталітет, дорікати політикам і водночас сподіватися, що щось колись, колись там зміниться... але все це не матиме жодного сенсу. крапка.

поки кур'єри після такої постановки задачі приїжджатимуть о 13:00.


p.s. тут варто ще згадати, що частинка не сприймається нами ще від самого дитинства погано. це я не виправдовую нікого: команда «не стріляти» має сприйматися саме так. але зважуючи на особливості психології, варто було поставити задачу в позитивному ключі: від 9:00 до 12:00, або від 14:00 до 18:00. втім, щось мені підказує, що все-одно трапилась би якась типова для нашого постсовєцького мислення фігня.