не спиться

| життя, кумедне, йога

будильник пробудив мене о 6:22. в суботу. і чомусь я не роздратувався через це... можна --- і треба було! --- ще заснути і проспати зо дві годинки: я люблю на вихідні добре виспатися, а надто в суботу, відвести душу після робочого тижня.

сьогодні замість того заварив чайку на кухні.

поділюся смішним. хоч я й не займаюся йогою зараз, проте продовжую більш-менш регулярно читати форум київської школи йоги, і отримую якісь розсилки електронною поштою... нещодавно в цьому інформаційному потоці промайнуло таке: ...

стоп! перш ніж прочитати цитату, уяви собі справжнього йога --- якогось "суворого" індійця, худого від аскези й фізичних вправ, вкритого майже чорним південним загаром, стриманого в словах і далекого від мирської суєти. тепер читай:
цитата. анатолий, доброе утро. меня зовут оксана п. я занимаюсь в киевской школе йоги на лукьяновке. мой сын хочет сделать себе татуировку на санскрите. но не можетвыбрать шрифт, и саму надпись. не могли бы Вы посоветовать литературу, или другие источники информации, для решения данного вопроса. в интернете он уже искал, но сложно определится из-за великого множества видов шрифтов санскрита. в эту пятницу я еду с вами на семинар в ласпи. вы не против, если мы там обсудим этот вопрос? с уважением оксана.

не коментуватиму, бо просто не знаю, як це можна прокоментувати. хто розуміє --- той розуміє.