ми ще згадаємо нашого першого українського президента

| політика, україна

сьогодні їхав на роботу, дорогою слухав усілякі політичні інтерв'ю на радіо ера, і подумалося мені: що не кажіть, а віктор ющенко — найкращий президент для україни з трьох, кого ми до сьогодні мали. а зважаючи на попередні рейтинги ймовірних наступників (фаворити: тимошенко та янукович), він виявиться кращим за наступника.

ющенкові можна закидати багато всього, найперше брак політичної волі. але він — українець. перший президент-українець починаючи від 1991 року.

...і як це частенько буває, ми просеремо своє щастя, і лише потім оглядатимемося з жалем. бо юлія тимошенко, попри її чільну роль в помаранчевій революції — не українка: вона бізнесмен, а отже продасть і мову, і національність за вигідну ціну, як і личить справжньому бізнесменові. віктор янукович — не українець, тут навіть коментувати зайве: він вже продав україну, ще до початку свого першого президентського змагання. про аутсайдерів та «непрохідних» — або добре, або ніяк =) згадаю лише тігіпка, котрий є по факту затятим антиукраїнцем, хоч і маскується добре.

я не агітую, в цім нема сенсу: час ющенка як президента вийшов, шансів на переобрання нема. але ми — українці, свідомі своєї національності — ще не раз пригадаємо «бджоляра» як справді українського президента протягом наступних чотирьох років.

оновлення. і якраз сьогодні за посиланням андрія поданенка прочитав допис «о причине ненависти» в блозі гели васадзе… доповнює тему.