щось у лісі здохло?

| життя, інтернет

сталося непередбачуване… сталося таке, що вкраїнська приказка «щось у лісі здохло» видається грандіозною недооцінкою ситуації: схоже, вимер цілий лісовий масив.

tivasyk зареєструвався на twitter'і.

отакої! як же так? навіщо? ну, я казав, що «не сприймаю мікроблогінг в тому вигляді, як він популярний сьогодні, за самостійний інструмент». але тепер, здається, я знайшов twitter'ові застосування ― принаймні хочу спробувати випробувати його.

наразі вже маю спостереження: з тих дев’яти людей, на чиї мікроблоги я підписався, по-різному використовують twitter. хтось зрідка постить лінки на якісь більше чи менше цікаві матеріали, або транслює в твітер заголовки власного блога… а інші спілкуються, як в асьці чи google talk’у =/ от перший варіант мені ще якось ближчий, але для банального обміну повідомленнями twitter ― ну зовсім недолугий сервіс…

але це імхо.

іще зрозумів, що мені, з одного боку, ліньки тримати відкритою домашню сторінку на твітері й час від часу оновлювати, щоби почитати нові повідомлення ― а з іншого, не хочеться встановлювати окремого клієнта для цього (і то, мабуть, різні для linux на нетбуці та для windows на робочому ноуті?) тому знайшов і встановив плагінчик для pidgin’а з доволі примітивною, але мені достатньою функціональністю: показує твіти з підписок і дозволяє писати власні прямо з pidgin’а.