знахідка: музичний метеорит на jamendo

| музика

для тих постійних читачів, хто слідкує за «музичними» дописами у блозі — а також для випадкових відвідувачів у пошуках приємної музики — продовжу тему цікавих музичних знахідок з тегом «вільна музика».

сьогодні на jamendo.com відкрив для себе збірку tunguska chillout grooves vol. 4 від спільноти tunguska electronic music society.

збірка велика — 28 треків (!), час звучання більше двох з половиною годин! і знаєте що? практично вся це — справді якісна, цікава за звучанням музика. принаймні на мій не надто тонкий, але інколи доволі примхливий смак.

спільнота tunguska electronic music society — вільне творче об'єднання музикантів та композиторів, утворене в квітні 2007 року. цікаво, що створення було приурочене до 100-ліття тунгуського феномена. музика від tunguska electronic music society — вільна, і доступна для завантаження на сайті спільноти, а також на jamendo.com. наразі окрім четвертої збірки, котру я ще раз раджу послухати, можна завантажити ще три попередніх:завантажуйте, слухайте. що до мене, то я вже записав cd для автівки =)