блогопауза і український старт packard bell

| робота

закінчився тиждень мовчанки у блозі. цей тиждень довелося активно допомагати з підготовкою прес-конференції packard bell, присвяченої українському старту продажів, тож на дописування не вистачало ані часу, ані натхнення. і оскільки я ніколи не «вичавлюю» з себе обов'язкові публікації — просто помовчав трошки, це завжди на користь.

щодо прес-конференції. подія вийшла... спірна. з одного боку наче призначена найперше для журналістів не лише it-редакцій, але й глянсу та лайфстайлу — з іншого боку зорганізована у форматі партнерської конференції (хто працює в галузі — знає). нажаль, кілька чинників не дозволили зробити подію іншою. по-перше, ініціатором та фактично організатором був московський офіс acer/packard bell, і вони зробити подію таку ж, як минулого року в москві — я лише допомагав (хоч і досить інтенсивно) з підготовкою. по-друге, бюджет був обмеженим, а готовність креативити (навіть якби грошей було більше) — нульова. по-третє, тотальний цейтнот: вольове рішення щодо проведення прес-конференції було прийняте за два тижні, а останні рішення щодо деталей — буквально по ходу напередодні події.

втім, подія пройшла, продукти доволі цікаві зовні — принаймні, достатньо відрізняються від acer дизайном, щоби бути цікавими багатьом потенційним покупцям. придбати в україні вже можна — зараз найпростіше знайти через інтернет.