флеш-забавка: кумедна візуалізація фізики

| ігри

на сайті freesoftware.in.ua знайшов посилання на дві забавки, які просто мусять бути згадані в цім блозі — на продовження теми про flash-ігри. раніше я вже писав про таке:
цього разу знахідка не менш цікава: magic pen з продовженням. на перший погляд все просто: об'єкти на екрані, намальовані користувачем, поводяться подібно до реальних об'єктів у житті, задача гравця — використати це для того, щоб будь-яким способом змусити червоний м'ячик докотитися до прапорця. або… дострибнути?

на початку гри є підказка, яка ілюструє базові принципи. якщо її мало — можна переглянути переклад українською в публікації на freesoftware.in.ua. а от відео гридивитися не раджу, принаймні до перших спроб пограти: там демонструються зовсім не найпростіші способи досягнення мети, тож після перегляду може пропасти бажання грати =) а головний фан забавки — від роботи фантазії, хіба ні?

по-моєму, чудова забавка для дітей. обов'язково покажу перчикові. а на випадок, коли захочеться пограти на весь екран і без інтернету — можна одразу завантажити обидві частини magic pen у форматі swf, і згодом відкрити у веб-оглядачі:

бажаю веселої гри =)