apple проти всіх… не варто порівнювати: релігія не буває дешевою

| комп'ютери

десь тут була цікава ілюстрація про різницю цін на комп'ютери apple та самозбірні конфігурації… не можу знайти. як виявилося, ілюстрація досить спірна, та ще й до всього відірвана від українських реалій.

так от. просто дам скан однієї сторіночки з грудневого числа «домашнього пк». свіжачок, так би мовити (клік на ілюстрації збільшує до читабельного розуміру).

в принципі, можна було б і без коментарів залишити.

але тоді допис виявляється занадто коротким, а всі, хто полінується збільшити зображення, залишаться поза темою. погано.

отже, що тут в нас. стильний монітор apple на матриці s-ips — 1300 доларів, і альтернативна, не менш стильна (канєшна, без яблука) модель від acer з більш-менш аналогічними параметрами, але на матриці tn+film — 400 доларів.

да-да-да, зараз хтось почне мене вчить про різницю між s-ips та tn-film… завчасу раджу приберегти релігійний речитатив для когось іншого. а тих, хто може відрізнити різницю на око і кому справді потрібна така якість статичної картинки, як на ips/s-ips, я відсилаю ось сюди: від 500 доларів за ті ж 24".

для фанатів apple — а також поціновувачів вінілового звуку через лампові підсилювачі та хайфайну акустику — також маю відповідь, але як і будь-яких зилотів, їх простіше поігнорувати та й годі.

для решти спеціально виділив найцікавіше червоними рамочками. для apple потрібен буде перехідник з mini displayport на vga чи dvi (від 45-50 доларів). гарантія — коментувати? і ціна… більше як втричі вища.

це ще не враховуючи, що реально acer s243hl обіцяють продавати не за 400 доларів, а за 309,-… вчетверо?!

p.s. інше порівняння продуктів apple до… нормальних продуктів: простий вибір: гроші за повітря чи правильний ноутбук? (apple macbook air проти dell xps m1330).