сніг і справжня новорічна казка

| життя, позитив

зима! природа влаштувала українцям випробування — такі собі метеорогічні американські гірки: спершу вдарила морозами до -20°, і засипала сухим рипучим снігом, змусивши когось нарікати на негоду, когось — радіти перспективі справжньої новорічної казки, якої вже давненько ми не бачили… але за тиждень термометри в києві вже показували близько нуля, сніг потанув — цього разу хтось знову нарікав на негоду, решта раділи потеплінню. а вчора знову пішов сніг, та ще який! до ранку засипало подвір'я майже півметровим шаром, і знову гвалт, знову аврал на вулицях =)

краса!

незважаючи на кучугури снігу, я з веселим серцем розчистив машинку вранці й поїхав на роботу. довго — але без пригод. тільки довелося двічі об'їхать довкола бізнес-центру, поки вдалося знайти більш-менш вільний від снігу, ще не зайнятий майданчик і запаркуватися.

дерева стоять принишклі, під сніговими шапками. з офісного вікна відкривається вид на парк та телевежу вдалині — не надто красивий краєвид, але наразі дуже незвичний.

побачимо, чи протримається цей сніг до свят. до нового року лишається… два дні?!

p.s. еспромт для твітера, навіяний дорогою в офіс: «де ті кляті газонокосарки? бачу, зараз вже не до гонорової перебірливості…» =D