де ж мій новорічний настрій?

| життя

ніякого передноворічного настрою нема — не відчуваю. лише промовляючи про себе «новий рік завтра!», я на секундочку щось таке відчуваю… і все.

мабуть, через це якось нічого не встигаю в ці останні дні 2009-го року: ще нічого на святковий стіл не придбав (ми з миленькою запланували суші та легкі салати), нема подарунків рідним (квитки на «аватар» в батерфляй на 3-тє січня не рахуються), і навіть миленькій (оце вже погано… треба було знайти час!) добре, що вже встиг домовитися з дідусем морозом щодо сюрпризів для тимка і мілєчки =)

і не сказати, щоби такий вже зайнятий був на роботі — якраз навпаки, цей короткий тиждень дав можливість трошки розслабитися. щоправда, сьогодні півдня провів у французському посольстві. дали французи разову візу на 5 днів — так що полечу в січні до парижу з колегами. добре, що не працювати, а відпочивати.

тим часом останній робочий день в цьому році вже добігає кінця (на годиннику 17:00) — ще трошки, і поїду додому, повечеряю, поможу миленькій повкладати діточок… а тоді знову на машинку — і в якийсь супермаркет. здається, «мегамаркет» працює цілодобово.