блог під наркозом, потрібне хірургічне втручання

| різне

значить так, мені набридло користуватися нестандартним cut’ом для blogger’а — захотілося просто клацати кнопкою «вставити розрив переходу» (най шлях трафить перекладачів!) і мати щастя.

але! для цього доведеться провести хірургічне втручання в шаблон. операція небезпечна. тож якщо блог зникне з ефіру — знайте, що «ми його втратили». тоді доведеться відновлювать з архівів, принаймні шаблон — точно.

оновлено. гаразд, увесь додатковий код, що відповідає за функцію нестандартного cut’а, видалено з шаблону. блог працює — це вже добре. дописи тепер видно повністю — це… погано, бо деякі з них справді дуууже довгі. стандартний blogger’ський cut працює, тобто ховає частину тексту, але є проблема: не відображається мітка «читати далі» абощо. це — критично!

є два шляхи: простий і правильний. простий: відкотитися до стандартного шаблону… після цього доведеться «обвішувать» шаблон усіма додатками, до яких я вже звик (нестандартна хмарка тегів, пошук тощо). правильний — вивчити код стандартного шаблону, і додати в свій лише ту ділянку, яка відповідає за оті «читати далі». це довше і складніше, але спробуємо =)

оновлено ще раз. засада! відкат до стандартного шаблону не вирішує проблеми — схоже, якийсь додатковий елемент, який «інтелектуальний» blogger намагається перенести з шаблону в шаблон, блокує відображення отого «читати далі»… або саме цей шаблон десь зламаний, і треба брати інший? =( тепер вже й не знаю, що робити.

знову оновлено. все, здаюся. хитрий фокус (копія шаблону з іншого блогу) дозволив пофіксити проблему розкривання cut’ів, але довелося пожертвувати усіма віджетами та деякими додатковими твіками старого шаблона =( тепер найцікавіше і найзручніше доведеться повільно відновлювати, коли буде час та натхнення.

…і час вже повернутися до ідеї зробити власний дизайн & шаблон для блога. раніше лінувався.