пластична хірургія для блога

| дизайн та верстка, різне

перш ніж братися до якогось малювання — завше варто поглянути, а що там схожого цікавого вже зробили інші? часто-густо виявляється, що… не варто взагалі витрачати час, можна скористатися тим, що є (і подякувати авторові — нехай йому буде приємно).

отже, натрапив я на btemplates.com — непогану збірку дизайнерських шаблонів для blogger’а (та wordpress’а), знайшов чимало свіжих і приємних для ока робіт, всі — доступні вільно (але пильнуйте ліцензію!). надмірних упереджень щодо оригінальності я не маю (аби лише не кожен третій блог був з тим самим шаблоном).

взявшись вибирати у відповідности до своїх вимог («гумовий» дизайн, три колонки, світле й мінімалістичне оформлення, вузька шапка) — відфільтрував аж… один шаблон. от зараз і спробую…

готуємо операційну, працюватиме пластичний хірург =)

оновлено. ну от, краса. довелося дещо «причесати» в англомовнім шаблоні, але тепер це вже близько до фінального результату. залишаються ще деякі текстові мітки, що є частиною локалізації blogger’а, і тому я не впетраю, як їх за’lowercase’ити (тре поекспериментувать зі стилями css), але вцілому — готово.

вітаю себе з успішним блогофейсліфтингом =)