новий aspire 1830 — мрія естета

| оновлене, комп'ютери, фотографія, товари

до україни приїхав тестовий екземпляр ноутбука acer aspire timeline 1830. що вам сказати… це шедевр — принаймні в плані оформлення. я ще не мав нагоди покористуватися цим комп’ютером як слід, але добряче покрутив у руках, попридивлявя… на перший погляд — бездоганно. і на другий погляд також.

тонкий і легенький, і в сполуці з форм-фактором 11,6 це дає справді портативний комп’ютер, яким зручно користуватися (одразу попереджу — усих, хто ще «окропом пісяє» щодо 15-дюймових монстрів, попрошу в сад: ноутубки вам не потрібні). мобільний процесор intel core і5 «розвиває» доволі дорослу потужність навіть порівняно з intel core 2 solo чи duo в актуальній серії aspire timeline 1810t, вже мовчу про «дитячий» intel atom… на додаток — «фішка» лінійки timeline, 8 годин автономної роботи.

але все це вже майже норма для сучасного ультрамобільного ноута… а от дизайн!

це подарунок естетові — я під враженням. хочу таку машинку на заміну своєму нетбуку. але… але ціна поки що кусається. звісно, можна дивитися в сторону тих таки aspire 1810t — від 600 доларів, от тільки потримавши в руках aspire 1830, я вже дивитися не можу на сіру кришку «десятки».

світлина вгорі дає уявлення про текстуру і фактуру кришки. доречі, фотографував експромтом, без будь-якої постановки світла (та й не спеціаліст я в цім), з руки, вдома на ліжку — а результат, на диво, згодиться навіть за шпалери на стільницю. власне, саме так і використовую, тож якщо комусь захочеться файл 1680×1050 або навіть більше — пишіть.

p.s. одразу відповім на закиди в рекламі: хто досить довго читає цей блог, знає, що попри роботу в acer, в персональному блозі я цілком здатен критикувати «рідні» продукти, часом гостро. але якщо вже щось мені справді сподобалося — стримуватись я не буду.

оновлено. опублікував світлини aspire 1830.