здається, вибрав собі велосипед…

| велосипед, позитив

вчора я таки побував у велокрамниці giant на теліги. це був той рідкісний випадок, коли я втрапив на справді компетентного консультанта — хлопчина справді допоміг мені розібратися в діапазоні цін та коплектацій велосипедів.

наразі вибір такий: giant sierra 2010 року. найімовірніше — з вібрейками, але з вухами для дисків на рамі й вилці (хоча вилку, якщо по-розумному збирати байк, все-одно доведеться поміняти). з обвіскою хоча й нижче середнього рівня — але досить збалансованою (скажімо, без відверто «пластилінової» передньої перекидки, як заведено було раніше).

примітно, що саме цієї серії немає на українському сайті giant (чому?) — але знайшлася на міжнародному. чорний варіант, на відміну від сірого — виглядає бомбезно!

але ціна кусається (3950 грн). ні, це зовсім недорого як для велосипеда giant — але все-таки дорогувато для мене. побачимо, чи матиму змогу поїхати на такому байку цієї весни: погода наразі не обіцяє тепла ще принаймні до кінця березня. хіба +13° можна назвати весною? а ще ж буде хмарно і вогко — бррр…

а купувати велосипед все-таки варто тоді, коли на ньому можна поїхати прямо з крамниці в першу прогулянку!